30 / 11 / 2018

Альфа-Генерація на заводі Elettro Brescia SpA

Автор статті
Admin
Переглядів 895
Коментарів 0

ТОВ «Альфа-Генерація» має значний досвід постачання кабелю SOLAR і завжди виступає за відкритість та прозорість у взаємовідносинах з партнерами та замовниками. Зокрема, у рамках співпраці з концерном RODINA ENERGY GROUP, нашою компанією здійснено поїздку до Італії на завод-виробник. Ми переконалися у найвищому рівні культури виробництва продукції, яку ми постачаємо.

ТОВ «Альфа-генерація», а також представник RODINA ENERGY GROUP у жовтні місяці відвідали своїх партнерів – компанію Elettro Brescia SpA - виробника кабельної продукції зокрема кабелю H1Z2Z2-K.

Завод розташовано на півночі Італії у мальовничому регіоні Ломбардія. Підчас знайомства з виробництвом, замовник зміг особисто оцінити всі його етапи та переконатися у найвищій якості продукції, починаючи з заготівлі та постачання сировини.

Особливої уваги заслуговує діяльність лабораторії заводу, якою виконується цілий ряд нормативних випробувань з отриманням міжнародних сертифікатів.

Безумовно, варто відзначити авторську систему заводу стосовно вироблення продукції, яка дає змогу кожному працівникові відстежити кожен метр продукції. У випадку виникнення ускладнень, одразу вживаються необхідні заходи щодо їх усунення.

Усі разом ми впевнено дивимося у наступний 2019 рік.

ООО «Альфа-Генерація» є ексклюзивним представником Elettro Brescia в Україні та Східній Європі та гарантує високу якість, найкоротші терміни, прозорість контрактів та індивідуальний підхід до кожного нового проекту.

Наскільки корисна була ця стаття?
4.8
Середня оцінка
4 Голосів
Коментарі / 0
Вам так само сподобається
Всі статті